MF-RX025/72-2
MFR.Part #
MF-RX025/72-2
JLCPCB Part #
C3761854
Description
-40℃~+85℃ 1.25s 1Ω 250mA 3Ω 40A 450mW 500mA 72V 插件 Resettable Fuses ROHS