CR042811F
MFR.Part #
CR042811F
JLCPCB Part #
C4152526
Description
-55℃~+155℃ 2.81kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS