MPTR90V040
MFR.Part #
MPTR90V040
JLCPCB Part #
C3762693
Description
-40℃~+85℃ 1.3W 2.5Ω 3.8s 400mA 40A 7.6mm 700mΩ 800mA 90V 插件 Resettable Fuses ROHS