CR086811F
MFR.Part #
CR086811F
JLCPCB Part #
C3926911
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS