CR086982F
MFR.Part #
CR086982F
JLCPCB Part #
C3998834
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS