CR01915J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR01915J
JLCPCB Part #
C4353665
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS