CR041784F
MFR.Part #
CR041784F
JLCPCB Part #
C4007108
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS