CR086912F
MFR.Part #
CR086912F
JLCPCB Part #
C4152252
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS