CR044003F
MFR.Part #
CR044003F
JLCPCB Part #
C4152577
Description
-55℃~+155℃ 400kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS