CR02154J
MFR.Part #
CR02154J
JLCPCB Part #
C4254229
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS