CR088961F
MFR.Part #
CR088961F
JLCPCB Part #
C4259430
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.96kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS