ERJ-T14LK8R2U
MFR.Part #
ERJ-T14LK8R2U
JLCPCB Part #
C20024272
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±10% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS