CR021332F
MFR.Part #
CR021332F
JLCPCB Part #
C4349640
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS