CR021334F
MFR.Part #
CR021334F
JLCPCB Part #
C4347807
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS