CR024721F
MFR.Part #
CR024721F
JLCPCB Part #
C4254059
Description
-55℃~+155℃ 4.72kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS