ERT226M2GI20RR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
ERT226M2GI20RR
JLCPCB Part #
C238444
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-45℃~+105℃ 12.5mm 20mm 22uF 400V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS