ERT225M2GF12CB
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
ERT225M2GF12CB
JLCPCB Part #
C697580
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-45℃~+105℃ 12mm 2.2uF 3.5mm 400V 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS