EKM107M2WL30PC
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EKM107M2WL30PC
JLCPCB Part #
C726211
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-45℃~+105℃ 100uF 18mm 2000hrs@105℃ 30mm 450V 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS