EGF687M1VG20RR
Extended
Manufacturer
Man Yue Tech
MFR.Part #
EGF687M1VG20RR
JLCPCB Part #
C840210
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 35V 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS