ULR277M1CF1ARR
MFR.Part #
ULR277M1CF1ARR
JLCPCB Part #
C840139
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 16V 2000hrs@105℃ 270uF 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS