SKM10E-05
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
SKM10E-05
JLCPCB Part #
C7364007
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 2A 4.7V~9V 5V 87% DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS