SKM10E-15
MFR.Part #
SKM10E-15
JLCPCB Part #
C6228560
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 4.7V~9V 666mA 87% DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS