SLC03C-15
MFR.Part #
SLC03C-15
JLCPCB Part #
C7316751
Package
DIP,22.1x13.8mm
Description
1 15V 200mA 36V~75V 82% DIP,22.1x13.8mm Power Module/Power Supply ROHS