DKMW15G-05
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
DKMW15G-05
JLCPCB Part #
C5673460
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5A 15W 18V~75V 2 3kV 5V 86% DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS