PXB15-24S05/NT
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
PXB15-24S05/NT
JLCPCB Part #
C6256818
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 15W 18V~36V 3A 5V 86% DIP,25.4x25.4mm Power Module/Power Supply ROHS