MX2EDGV-2.5-14P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGV-2.5-14P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688243
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14 14P 150V 1x14P 2.5mm 5A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS