MX15EDGKDM-3.81-08P-GN01-Cu-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX15EDGKDM-3.81-08P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C20616811
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16~28 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Green Male Plug Screw Spring Connection Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS