MX15CDGV-3.81-16P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX15CDGV-3.81-16P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688058
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16 16P 1x16P 3.81mm 300V 8A Feed Through Green Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS