MX15EDGKNH-3.5-2*12P-GN01-Cu-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX15EDGKNH-3.5-2*12P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C49142487
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 12 150V 16~24 2 24P 2x12P 3.5mm 8A Green Plug Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS