MX2EDGKBM-5.08-03P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX2EDGKBM-5.08-03P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C19184648
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Female Plug Green Screw Screw Connection (M2.5) Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS