MX15EDGRHB-3.5-2*04P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGRHB-3.5-2*04P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C5290440
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1x4P 2 3.5mm 300V 4 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS