MX128L-3.81-03P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX128L-3.81-03P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C5188453
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 150V 16~26 1x3P 3 3.81mm 3P Green M2 Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS