MX15EDGVM-3.81-05P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGVM-3.81-05P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C5188229
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS