MXXH-2.54-06P-LT1-0-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MXXH-2.54-06P-LT1-0-A
JLCPCB Part #
C7542109
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6P Copper alloy Ivory White LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS