MX142V-7.62-06P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX142V-7.62-06P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688041
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 10A 16~22 1x6P 300V 6 6P 7.62mm Green Through Hole Plugin,P=7.62mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS