MX15EDGRHC-3.5-2*04P-BK01-Cu-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX15EDGRHC-3.5-2*04P-BK01-Cu-A
JLCPCB Part #
C49142490
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 150V 2 2x4P 3.5mm 4 8A 8P Black Board Side/Socket - Closed Right-Angle Push-Pull,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS