MX2EDGK-5.08-22P-GN01-Cu-Y-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX2EDGK-5.08-22P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C5187932
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x22P 2.5 22 22P 300V 5.08mm Green Male Plug Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS