VUO125-12NO7
MFR.Part #
VUO125-12NO7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.07V@50A 1.2kV 1.95kA 150A 200uA@1200V Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS