DPG30P300PJ
MFR.Part #
DPG30P300PJ
JLCPCB Part #
C17505936
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Series Connection 1.28V@30A 1uA@300V 300V 30A TO-220F Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS