CMA80E1600HB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
CMA80E1600HB
JLCPCB Part #
C3614532
Package
TO-247
Description
-40℃~+125℃ 1 SCR 1.4V 1.6kV 100mA 5W 80mA 850A TO-247 Thyristors (SCR)/Modules ROHS