MCC19-14IO1B
MFR.Part #
MCC19-14IO1B
JLCPCB Part #
C17612008
Description
-40℃~+125℃ 1.4kV 1.5V 100mA 2 SCR 200mA 40A TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS