IXTA3N100P-TRL
MFR.Part #
IXTA3N100P-TRL
JLCPCB Part #
C3281576
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1nF 125W 1kV 36nC@10V 3A 4.5V 4.8Ω@10V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS