MCC19-16IO1B
MFR.Part #
MCC19-16IO1B
JLCPCB Part #
C17299826
Description
-40℃~+125℃ 1.5V 1.6kV 100mA 2 SCR 200mA 40A TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS