IXTP70N075T2
MFR.Part #
IXTP70N075T2
JLCPCB Part #
C3280521
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 12mΩ@10V 150W 2.725nF 46nC@10V 4V 60pF 70A 75V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS