IXTA2R4N120P
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTA2R4N120P
JLCPCB Part #
C3281653
Package
TO-263AA
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.207nF 1.2kV 125W 2.4A 37nC@10V 4.5V 7.5Ω@10V N-Channel TO-263AA MOSFETs ROHS