IXTT120N15P
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTT120N15P
JLCPCB Part #
C17458112
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 120A 150V 150nC@10V 16mΩ@10V 330pF 4.9nF 5V 600W N-Channel TO-268AA MOSFETs ROHS