VUO84-16NO7
MFR.Part #
VUO84-16NO7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.08V@30A 1.6kV 100uA@1600V 810A 90A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS