IXTH48P20P
MFR.Part #
IXTH48P20P
JLCPCB Part #
C22409675
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.04nF 103nC 170pF 200V 2V 462W 5.4nF 85mΩ@10V P-Channel ±20V TO-247 MOSFETs ROHS