VBO22-12NO8
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
VBO22-12NO8
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 2.2V@150A 21A 300uA@1200V 440A Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS