IXKC23N60C5
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXKC23N60C5
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100mΩ@10V 2.8nF 23A 3.5V@1.2mA 600V 80nC@10V N-Channel - MOSFETs ROHS